Dziecko bezpieczne przez cały rok

Wycieczki, kolonie, obozy harcerskie… Mali odkrywcy często podróżują więcej niż dorośli. Do tego dochodzi mnóstwo aktywności pozaszkolnych, w tym również sportowych. Przy tak aktywnym trybie życia nietrudno o nieszczęśliwe zdarzenie! Wypadki mogą się zdarzyć dosłownie wszędzie i o każdej porze. Wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do zwichnięcia czy złamania. Dlatego zapewnienie dziecku kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej jest bardzo istotne. Jak to zrobić? Podpowiadamy!

Ferie i wakacje – jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka?

Ferie i wakacje to czas rodzinnego podróżowania. Niestety często jest to też czas różnego rodzaju urazów… Najbardziej kontuzjogenne są zimowe wyjazdy na narty czy snowboard, ale ochrona ubezpieczeniowa jest potrzebna o każdej porze roku. Szukanie oddzielnych pakietów ubezpieczeniowych przed feriami i przed wakacjami jest czasochłonne i mnoży niepotrzebne formalności. Dlatego coraz więcej rodziców szuka dla swoich dzieci kompleksowej i długoterminowej oferty ubezpieczenia. Taką możliwość daje firma ubezpieczeniowa Signal Iduna. Specjalnie z myślą o dzieciach, nastolatkach i młodych dorosłych powstała karta SIC (Signal Iduna Card). Jest ona przeznaczona dla osób między 5 a 30 rokiem życia.

SIC – na czym polega ochrona?

Signal Iduna Card występuje w trzech wariantach, dostosowanych do potrzeb poszczególnych osób:

  • SIGNAL IDUNA CARD WORLD
  • SIGNAL IDUNA CARD WORLD SPORT
  • SIGNAL IDUNA CARD WORLD SPORT PLUS

Każdy z nich zapewnia pokrycie kosztów leczenia podczas podróży zagranicznej, koszty związane z następstwami nieszczęśliwych wypadków i koszty szkody ubezpieczeniowej wyrządzonej przez ubezpieczonego. Każdy obejmuje ochroną amatorskie uprawianie sportów, zaostrzenie choroby przewlekłej zdiagnozowanej i leczonej przed rozpoczęciem ochrony ubezpieczeniowej oraz praktyki szkolne/studenckie. Który wariant będzie najlepszy? Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Karty SIC WORLD SPORT i WORLD SPORT PLUS są przeznaczone dla uczniów i studentów, którzy są bardzo aktywni i wykonują sporty obarczone wysokim ryzykiem, np. wspinaczka wysokogórska czy sporty obronne.

Rozwiązanie zyskuje na popularności, bo jest bardzo korzystne finansowo. Oferowane są wysokie sumy ubezpieczenia, a składka jest bardzo przystępna. Już podstawowy wariant zapewnia dziecku kompleksową ochronę ubezpieczeniową – zarówno od następstw nieszczęśliwych wypadków, jak i kosztów leczenia, ratownictwa i assistance na terenie całego świata.

Kartę można kupić wygodnie przez Internet.

Poprzedni artykułJak sobie poradzić z serią strat podczas tradingu na forex?
Następny artykułCzym jest faktoring online i kiedy warto z niego skorzystać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj