Gdzie spędzić wakacje w listopadzie?

Listopad to doskonały moment na szybki, posezonowy urlop. W wielu biurach podróży ceny wycieczek są niższe niż latem. Jest to także okres powakacyjny, w których głównymi klientami są rodzice z dziećmi. Ze względu na obowiązek szkolny jest im trudno zorganizować wyjazd w innych miesiącach. Jednocześnie, listopad to miesiąc, którego nie dotykają jeszcze grudniowe podwyżki cen, związane z masowymi urlopami z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Jaki kierunek powinieneś obrać, aby spędzić urlop swoich marzeń?

Cypr – propozycja dla entuzjastów błogiego relaksu

Republika Cypryjska znajduje się na Morzu Śródziemnym, a lot z Polski trwa około 3,5 godziny. Dzięki subtropikalnemu klimatowi temperatura na przełomie października i listopada waha się tu w okolicach 22-27 stopni Celsjusza. Późna jesień, oznaczająca koniec sezonu turystycznego, wciąż gwarantuje znakomitą pogodę. Ceny noclegów spadają, plaże pustoszeją, dzięki czemu Cypr stanowi doskonałe miejsce na listopadowy urlop.

Osoby wybierające się na Cypr powinny pamiętać, że wyspa dzieli się na część grecką i turecką. Granica między dwiema częściami wyspy przebiega przez Nikozję, a przemieszczanie się pomiędzy nimi wymaga paszportu. Spośród turystycznych atrakcji Cypru, warto wyróżnić zwłaszcza urozmaicone plaże: piaszczyste, żwirowe oraz kamieniste, które z pewnością docenią entuzjaści biernego wypoczynku.

Izrael – historia, kultura, religia

Izrael, kraina Ziemi Świętej, to pomost pomiędzy antykiem, a współczesnością. Stanowi dziedzictwo historyczne, kulturowe i religijne, a także wspólny punkt judaizmu, chrześcijaństwa i islamu. W przeciwieństwie do wielu krajów, dla których turystyka stanowi najważniejszą gałąź gospodarki, Izrael to stale rozwijające się ekonomicznie państwo o bardzo dobrej infrastrukturze.

Izrael stanowi również jedno z najpopularniejszych miejsc pielgrzymek. Jerozolimę, Betlejem, Nazaret czy Galileę każdego roku odwiedzają setki tysięcy turystów. Państwo to oferuje także wiele interesujących kierunków wypoczynkowych, takich jak morza Śródziemne, Martwe oraz Czerwone. W zależności od wybranego miejsca, jesienne temperatury wahają się od 23 do 29 stopni, dzięki czemu każdy entuzjasta letniej pogody znajdzie coś dla siebie.

 szybka pożyczka online

Tajlandia – dla miłośników orientu

Ten znajdujący się w południowej Azji kraj cieszy się powodzeniem nie tylko wśród amatorów dalekich podróży. Podróż do Tajlandii to niezwykłe doświadczenie zarówno dla entuzjastów poznawania nowych kultur, jak i błogiego wypoczynku (w czym z pewnością pomaga obecność wielu piaszczystych plaż).

Z racji na przynależność Tajlandii do dwóch stref klimatycznych, równikowej oraz zwrotnikowej, część miesięcy od czerwca do października upływa pod znakiem pory deszczowej. Jednakże, w drugiej części roku temperatura może osiągać 30 stopni, co będzie stanowić bardzo przyjemną odmianę od jesiennej słoty.

Aby jak najbardziej zmniejszyć koszty orientalnej wycieczki, warto poszukać oferty Last Minute. W opłaceniu nagłego wydatku z pewnością pomoże Ci szybka pożyczka online. Z pomocą przychodzą wówczas firmy pożyczkowe, takie jak TAKTO Finanse. Szybka pożyczka online może zostać rozłożona nawet na 36 dogodnych rat, a maksymalna wysokość wnioskowanej kwoty to nawet 25 tys. złotych.

Złóż wniosek jeszcze dziś i przekonaj się, że szybka pożyczka online może zostać udzielona szybko i na prostych zasadach. Znajdziesz nas pod adresem: ul. Szczytnicka 11, 50-382 Wrocław lub na naszej stronie: www.TaktoFinanse.pl

Źródło: TaktoFinanse.pl – Szybkie Pożyczki Online Na Raty

 

Poprzedni artykułKlamki drzwiowe – czym kierować się przy wyborze?
Następny artykułNa co zwrócić uwagę wybierając konto osobiste?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj