Koszty terminala płatniczego? W programie Polska Bezgotówkowa to 0 zł!

Koszty terminala płatniczego W programie Polska Bezgotówkowa to 0 zł

Koszty terminala płatniczego stanowią często powód, dla którego przedsiębiorcy rezygnują z instalacji urządzeń w swoich firmach. Niektórzy z nich obawiają się m.in. opłat związanych z nabyciem i użytkowaniem terminala. Tymczasem w Polsce można otrzymać terminal za 0 zł i przez rok nie płacić prowizji od transakcji! Jak to możliwe?

Polacy uwielbiają płatności bezgotówkowe – zwłaszcza zbliżeniowe, które w naszym kraju zyskały niebywałą popularność. Jak przyznają w licznych badaniach opinii publicznej konsumenci, transakcje bez gotówki są szybkie, wygodne i bezpieczne. Niestety, wciąż zbyt wielu użytkowników karty płatniczej musi posługiwać się gotówką z powodu… braku dostępności do urządzeń płatniczych!

Choć nietrudno zapłacić bezgotówkowo w sklepach spożywczych, restauracjach czy hotelach problem z użyciem karty płatniczej wciąż istnieje na niektórych targach, bazarach, w salonach fryzjerskich czy kosmetycznych. Bez gotówki trudno jest też obejść się w wielu gabinetach medycznych czy rehabilitacyjnych, a także w firmach oferujących usługi przewozowe, transportowe oraz remontowo-budowlane.

Tymczasem firma oferująca płatności bezgotówkowe postrzegana jest jako nowoczesna i przyjazna klientom. Zmiana wizerunku to jednak nie wszystko. Klientów bezgotówkowych wciąż przybywa wobec czego przedsiębiorca przyjmujący płatności tylko gotówką pozbawia się części potencjalnych klientów.

Co więcej, w obecnych czasach wiele osób chętnie wybiera tę formę płatności ze względu na sytuację związaną z pandemią. Płatności bezgotówkowe są bowiem dużo bezpieczniejsze niż tradycyjne i znacząco zmniejszają ryzyko zakażenia groźnymi dla zdrowia drobnoustrojami chorobotwórczymi. W jaki sposób sprawić, by koszty terminala płatniczego były jak najniższe? Odpowiedzią jest program Polska Bezgotówkowa!

Jak otrzymać terminal płatniczy za darmo?

Program Polska Bezgotówkowa wychodzi naprzeciw potrzebom nie tylko klientów, którzy wciąż nie mają pełnej dostępności do urządzeń płatniczych, ale przede wszystkim przedsiębiorców. Biorąc udział w programie przedsiębiorca może otrzymać terminal płatniczy za 0 zł i przez 12 miesięcy nie płacić za jego obsługę. Zwolniony jest nie tylko z opłat za użytkowanie terminala. Przez rok nie płaci również prowizji od transakcji. Po zakończeniu czasu trwania umowy niektóre urządzenia, terminale typu smart, przechodzą zaś bezpłatnie na własność przedsiębiorcy.

Jak przystąpić do programu? By wziąć udział w Polsce Bezgotówkowej należy wejść na stronę bezgotowki.pl, wybrać terminal i wypełnić zgłoszenie. Po przejściu weryfikacji wystarczy… oczekiwać na kuriera z dostawą!

Program cieszy się dużą popularnością. Jak poinformował w październiku prezes Fundacji Polska Bezgotówkowa Mieczysław Groszek, liczba terminali płatniczych w Programie Polska Bezgotówkowa wynosi obecnie 335 tysięcy.

Przedsiębiorcy chętnie korzystają z oferty programu. Szacuje się, że przyrost terminali, który obecnie występuje na rynku to w 99,5 proc. wynik aktywności programu Polska Bezgotówkowa.

Poprzedni artykułRynek nieruchomości luksusowych rośnie w siłę w dobie koronawirusa. Czym jest to spowodowane?
Następny artykułJak agencja HR może pomóc firmie w rekrutacji najlepszych pracowników w branży?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj